Pogotowie Ubezpieczeniowe Poznań (dawniej Ubezpieczenia Pobiedziska przy Banku PKO) są od 2006 roku partnerem Diamond Finance. Jako multiagencja jesteśmy Partnerem Generalnym Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń MTU S.A. oraz PROAMA dla których stworzyliśmy sieć sprzedaży. W swojej ofercie posiadamy ponad 400 produktów ubezpieczeniowych kilkunastu najlepszych na polskim rynku ubezpieczycieli (m.in. Generali, Pzu, Warty, Gothaer, Liberty Direct i innych). Aby swoim klientom zapewnić kompleksową obsługę, poszerzyliśmy działalność o usługi prawno – finansowe i kredytowe. Jako mulitiagencja obsługujemy ponad 30.000 klientów (w tym ponad 1.500 ubezpieczonych w naszym flagowym produkcie Otwartym Ubezpieczeniu Grupowym – Diamond i Diamond Junior).

Otwartość i gotowość do zmian jest cechą naszej firmy i osób z nami współpracujących. Dokładamy wszelkich starań by stale powiększać zakres produktów i oferowanych usług. Chcemy być unikalni na rynku usług ubezpieczeniowo – finansowych. Naszym klientom dajemy satysfakcję z wyboru dobrego i bezpiecznego produktu, zgodnego z ich potrzebami i oczekiwaniami.

Jesteśmy certyfikowanymi agentami ubezpieczeniowymi. Współpracujemy z największymi ubezpieczalniami na Polskim i Zagranicznym rynku. Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń i finansów oferujemy swoim klientom najlepszą obsługę, popartą wiedzą i doświadczeniem. Pogotowie Ubezpieczeniowe już od 14 lat jest sprawdzonym partnerem Diamond Finance. Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie możemy doradzać i wspierać naszych klientów w zakresie pełnej gamy ubezpieczeń.

Ubezpieczenia to nasza pasja. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy robić w życiu to co kochamy. Współpraca z Państwem to nieustanne wyzwania i szukanie nowych lepszych rozwiązań na rynku ubezpieczeń. Pracujemy z zamiłowania do Ubezpieczeń i mamy nadzieję, że odczuwacie to Państwo odwiedzając nasze biuro. Jesteśmy praktycznie dostępni 24h na dobę. Obsługujemy we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży. W Pogotowiu Ubezpieczeniowym zakupisz najtańsze i najlepsze ubezpieczenie na wiele sposobów:

  • online – przez internet bez wychodzenia z domu
  • telefonicznie – przez telefon siedząc wygodnie na swojej kanapie
  • mobilnie – przyjedziemy do Ciebie na kawę 
  • stacjonarnie – przyjedziesz do naszego biura na pyszną kawę

Zapraszamy i dziękujemy za polecenia i każde dobre słowo 🙂