Ubezpieczenie domu Siekierki

Ubezpieczenie domu Siekierki

Od dłuższego czasu zauważamy duży popyt na ubezpieczenia domów w Siekierkach i okolicach. Nowi Mieszkańcy Paczkowa i Siekierek Wielkich często nabywają nowe nieruchomości w kredycie hipotecznym. Mamy świadomość jak drogi i jak słaby zakres mają polisy oferowane przez Bank. Coraz więcej lokalnych mieszkańców zgłasza się do nas o kalkulacje ubezpieczenia na dom w Paczkowie lub Siekierkach. Ubezpieczenie mieszkania czy domu wbrew pozorom nie jest prostą polisą. Domki w zabudowie bliźniaczej w Siekierkach Wielkich mają zapis w akcie notarialnym jako lokal mieszkalny. Przykładem może być ul. Słoneczna w Siekierkach Wielkich, gdzie powstało już setki takich lokali. Gdzie się pojawia problem? Kto odpowiada za części wspólne? Tutaj trzeba dobrze dobrać zakres polisy oraz dane towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ nie każda ubezpieczalnia pokrywa szkody wynikłe w częściach wspólnych. Na szczęście Pogotowie Ubezpieczeniowe Siekierki Wielkie ma na to rozwiązania!.

Ubezpieczenie bliźniaka Siekierki Wielkie

Tak jak już wspominaliśmy w tym artykule. Od ponad 10 lat wyraźnie zauważamy migrację Poznaniaków w kierunku Paczkowa i Siekierek Wielkich. Dobra lokalizacja i szybkie połączenie z Poznaniem stają się wabikiem dla nowych mieszkańców. Nowi inwestorzy którzy nabywają posiadłość w Paczkowie przynależą do gminy Swarzędz, natomiast prawa strona to już Siekierki Wielkie i gmina Kostrzyn. W przypadku polis ubezpieczeniowych i wysokości składki oba te regiony są wyceniane tak samo. Również wartość nieruchomości brana do kalkulacji jest bardzo zbliżona. Różni się jedynie zabudowa. W Paczkowie ponad 90% zapytań to o ubezpieczenie domu w Paczkowie. Głownie w tej lokalizacji znajdują się jednorodzinne domki w zabudowie wolnostojącej. Przy tego typu budowie mamy większy wachlarz możliwości i doboru najkorzystniejszej oferty i ubezpieczalni której chcemy powierzyć swój dobytek. Ważną rolę też odgrywa cesja lub jej brak w zależności jak została zakupiona nieruchomość w Paczkowie. W jednej z części Paczkowa również są zagospodarowane lokale mieszkalne. Jesteśmy dumni, że właśnie Pogotowie Ubezpieczeniowe patronuje i ubezpiecza mieszkania w Paczkowie. Siekierki Wielki to już bardziej urozmaicona zabudowa. Od stacji w Paczkowie główna zabudowa Siekierek Wielkich to zabudowa jednorodzinna. Jednak już od ulicy grabowej przy Kościele Rzymskokatolickim pw. Św. Jadwigi widać rozbudowę nowego osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Tam właśnie widzimy największy popyt na ubezpieczenia lokali w Siekierkach Wielkich.

Ubezpieczenie lokalu mieszkalnego w Siekierkach Wielkich

Jako Pogotowie Ubezpieczeniowe Siekierki Wielkie i prywatnie jako mieszkaniec Siekierek Wielkich jestem szczęśliwy, że zaufało nam już ponad 50 mieszkańców Siekierek Wielkich i Paczkowa. Wiemy jak dobrze ubezpieczyć domki i lokale w zabudowie bliźniaczej w Siekierkach Wielkich. Mamy najlepszą cenę na rynku i najlepszy zakres ubezpieczenia. Nasza oferta jest nawet o połowę niższa niż ta, którą proponuje Bank (w przypadku kredytu hipotecznego). Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi; PZU, Generali, Warta, Allianz, Link4, Proama, Gothaer, MTU, Ergo Hestia, Compensa i wieloma innymi znanymi markami oferując najlepsze oferty na lokalnym rynku w Siekierkach Wielkich.

Ubezpieczenie Siekierki Wielkie

Ubezpieczamy w Siekierkach Wielkich nie tylko domy i mieszkania. Ubezpieczamy auta, ciągniki, wszystko co można ubezpieczyć. Posiadamy całą gamę ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Siekierek Wielkich oraz okolicznych miejscowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.