Ubezpieczenia Siekierki Wielkie

Ubezpieczenia Siekierki Wielkie

Pogotowie Ubezpieczeniowe działa na lokalnym rynku już od ponad 14 lat. Ubezpieczenia w Siekierkach Wielkich ze względu na lokalizację i miejsce zamieszkania naszych Agentów są niezwykle ważnym miejscem. Ubezpieczamy w Siekierkach lokalnych mieszkańców w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Siekierki Wielkie dynamicznie się rozwijają. Mieszkańcy Poznania przenoszą się z zatłoczonego miasta na łono natury. Jako mieszkańcy ulicy Słonecznej w Siekierkach Wielkich w oczywisty sposób potrafimy dopasować ubezpieczenie nieruchomości do lokalnych wymagań.

Ubezpieczenie domu Siekierki

Ubezpieczenie domu nie tylko w Siekierkach Wielkich ale w każdej z lokalnych miejscowości jest ważnym elementem, który należy dodać do rocznego budżetu. Zakres ubezpieczenia i cena to już indywidualna rzecz każdego ubezpieczającego. W Siekierkach Wielkich wiele nowych nieruchomości zakupionych jest w kredycie. Często mieszkańcy nieświadomie przepłacają za ubezpieczenie domu w Siekierkach. Różnorodność ubezpieczalni oraz duża nieświadomość sprawiają, że często wydajemy duże pieniądze za znikomy zakres. Należy pamiętać, że ubezpieczenie pod kredyt głównie zabezpiecza bank, rzadko nas samych. Coraz więcej osób, które zakupiły dom w zabudowie bliźniaczej w Siekierkach Wielkich zgłaszają się do nas z prośbą o wycenę. Ubezpieczenia Siekierki są wstanie zaproponować najlepszą ofertę na rynku. Współpracujemy od 14 lat z najlepszymi ubezpieczalniami. Jesteśmy przekonani, że już za 200 – 300 zł można skomponować bardzo dobre ubezpieczenie domu. Jeżeli jednak dzisiaj płacisz 200 – 300 zł za ubezpieczenie pod kredyt, zapewne jest to słaba opcja, którą możemy zaproponować Ci za 50 % taniej. Niemożliwe? Sprawdź nas!

Ubezpieczenie OC Siekierki

Jako Ubezpieczenia Siekierki oferujemy najtańsze oc w Siekierkach i okolicy. Posiadamy rozwiązania i współpracujemy z wieloma ubezpieczalniami. Mamy świadomość, że OC ma być tanie. Dla tego ubezpieczenie OC w Siekierkach nigdy nie było tak proste. Wystarczy zadzwonić do nas. Obliczymy składkę, porównamy ofertę. Jesteśmy otwarci na nowoczesne kanały sprzedaży. Mieszkańcy Siekierek cenią sobie czas oraz usługę pogotowia ubezpieczeniowego. W 70% obliczamy polisę przez telefon. Jeżeli zakres i cena są atrakcyjne, zawieramy polisę bez wychodzenia z domu. Już następnego dnia agent ubezpieczeniowy zjawi się z polisą. Proste – prawda? Biuro stacjonarne posiadamy na Dębcu w Poznaniu oraz przydomowe w Siekierkach Wielkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.