Agent ubezpieczeniowy Kostrzyn

Agent ubezpieczeniowy Kostrzyn

Nasza agencja ubezpieczeniowa obsługuje obszar Kostrzyna Wielkopolskiego. Agent ubezpieczeniowy Kostrzyn to agencja współpracująca z Diamond Fnance. Jesteśmy grupą licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych. Uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach organizowanych pod patronatem KNF. Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie i współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Ubezpieczenia Kostrzyn

Kostrzyn Wielkopolski ze względu na centralny punkt naszego rejonu jest dla nas ważnym miejscem na mapie ubezpieczeń. Ubezpieczenia Kostrzyn to oddział Pogotowia Ubezpieczeniowego. Już od ponad 14 lat obsługujemy Kostrzyn i okolice w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, rolnych oraz podróżnych. Lokalni mieszkańcy cenią sobie obsługę oraz zakres cen które proponujemy przy zakupie polis ubezpieczeniowych. Tanie OC Kostrzyn to już nasza wizytówka. Mamy świadomość jak ważnym elementem ubezpieczenia obowiązkowego jest niska cena. Mieszkańcy Kostrzyna odwdzięczają się nam lojalnością i chętnie powracają z roku na rok w celu przedłużenia lub zawarcia nowej polisy. Tanie OC Kostrzyn, to pakiet taniego OC dedykowany dla mieszkańców Kostrzyna i okolic. Jeżeli jesteś kierowcą i mieszkasz z Kostrzynie Wielkopolskim lub w jego okolicy, to nasza oferta Najtańszego OC Kostrzyn skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie przepłacaj za OC, zadzwoń do nas 733 393 733 lub 733 394 733.

Tanie OC Kostrzyn na 11 rat

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Kostrzyn oferujemy najtańsze OC w Kostrzynie Wielkopolskim! Mamy świadomość, że nawet najniższe OC może być w danym momencie dużym wydatkiem. Posiadamy bardzo popularne rozwiązanie… Rozłożenie OC na równych 11 rat. Tanie OC Kostrzyn w połączeniu z możliwością odroczenia ubezpieczenia o 21 dni, do tego w równych 11 ratach sprawia, że nasza oferta jest najlepszą na rynku ubezpieczeń! Mieszkańcy Kostrzyna i okolic doceniają nasz wkład i wysiłek jaki wkładamy w obliczenie najtańszego OC w Kostrzynie. Mamy doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia aby być najtańszym na rynku ubezpieczeń!

Mobilne ubezpieczenia Kostrzyn

Ubezpieczenia Kostrzyn proponują swoim klientom rewelacyjne rozwiązanie. Zakupu polisy w systemie 50/50. Jak to działa? W pierwszym etapie na podstawie rozmowy telefonicznej lub mailowej agent ubezpieczeniowy Kostrzyn oblicza wysokość składki. Po weryfikacji wszystkich ubezpieczalni i akceptacji danego pakietu zostaje zawarta polisa ubezpieczeniowa. Nie zależnie czy to jest ubezpieczenie OC czy AC czy może ubezpieczenie domu. W ciągu trzech dni od zawarcia polisy nasz agent spotyka się z państwem w celu złożenia podpisu, zrobienia zdjęć do AC. Jeżeli jednak wolisz tradycyjne czekanie na krześle w ubezpieczalni, to chętnie zaprosimy Cię do naszego biura 🙂 Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.